Agata Warda

 

 

 

 

 

Uczęszczała do klasy fletu w koszalińskim Liceum Muzycznym, gdzie wzięła udział w musicalu „Fatamorgana”, do którego muzykę napisał Adam Sztaba. Później pobierała nauki w Studium Wokalno-Aktorskim przy Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie występowała m.in. w „Skrzypku na dachu” czy „Les Miserables”. Ukończyła studia na wydziale wokalno-aktorskim w Akademii Muzycznej w Gdańsku gdzie wystapiła jako Cherubin w „Weselu Figara”, Filipiewna w „Eugeniuszu Onieginie” w Operze Bałtyckiej.

 

Obecnie już kolejny sezon współpracuje z Teatrem Muzycznym „Roma” w Warszawie (m.in. „Grease”, „ Miss Saigon”, „Taniec Wampirów”, „Koty” czy „Akademia Pana Kleksa”, przy produkcji której pracowała z dziećmi nad stroną wokalną).

 

Jest nauczycielem i wychowawcą. Ukończyła wydział psychologii SWPS w Warszawie pisząc pracę magisterską o „Wpływie muzykoterapii na stany depresyjne i poczucie tożsamości społecznej ludzi starszych”. Ukończyła też 22 edycję Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego ośrodka INTRA.

 

Prowadzi bloga dźwiękowego dla dzieci i rodziców pod nazwą www.rudzikpolny.pl oraz Spiżarnię Musicalową, czyli miejsce, w którym dzieci i młodzież mogą kreatywnie spędzać czas.

 

Jest mamą Kostka, specjalisty od Star Wars i Minecraft oraz Idy, która w wieku 2 lat tworzy nowe style taneczne.

 

< Powrót